Bahsegel Tv

Bahsegel tv giriş adresini değiştirdiğini geçtiğimiz günlerde de ilan etmişti. Hem sosyal medya hesaplarından hem cep telefonları üzerinden firma bu adres değişimini tüm kullanıcılarına iletmişti. Geçtiğimiz günlerde de bu tv adresi değişikliği gerçekleşerek artık yeni adresinden yayın yapmaya başlamıştır. Geçtiğimiz senelerde de her yeni yıla bomba haberlerle giren firma bu sezonda aynı etkinliklere hazırlanmakta. Yeni yıla 1 aydan az kala firma araştırmalarını hızlandırdı ve iki çeşit uygulamayla karşımıza çıkıyor. Bunlardan birincisi kullanıcılarına canlı yayın etkinliği ile dağıtacağı bonus hediyeler olarak belirlendi. İkinci sürpriz konusunda firma hala bir açıklama yapmasa da önümüzdeki haftalarda tüm kullanıcıları ile paylaşması bekleniyor. Tüm kullanıcılarını sabırlı olmaya davet eden firma kullanıcılarını memnun edeceğe benziyor.

Bahsegel Tv Adresi

Bahsegel tv adresi yayın izleyebileceğiniz bir aplikasyon geliştirmekte olduğunu açıkladı. Geçtiğimiz günlerde instagram, twitter ve benzer platformlarda da bu haberi duyuran firma kullanıcılarına daha pratik bir izleme deneyimi sunacak. Telefon platformuna çıkacak olan bu uygulama sayesinde kullanıcılar Bahsegel tv’ye her zaman her yerde ulaşım sağlayabilecek. İnternetinizin çektiği her yerden rahatlıkla ulaşım sağlayabileceğiniz bu uygulamadan birçok spor müsabakasını takip edebilme imkanı bulacaksınız. Ayrıca bu uygulama üzerinden firmanın güncel televizyon adresine de otomatik ulaşabilecek, adres değişimlerinden etkilenmeyeceksiniz. Aplikasyonun çıkış tarihi olarak uzak bir tarih vermeyen firma çok yakın bir zaman içinde aplikasyonu piyasaya süreceğini açıkladı. Bu açıklamadan sonra kullanıcıları büyük heyecan içinde  bekleyişlerine başladı.

Bahsegel  Kesintisiz Maç Yayınları

Bahsegel tv kesintisiz maç yayınları yaparak yıllardır birçok seyirciye ev sahipliği yapan bir firmadır. Bu özelliği ile sektörde en geniş seyirci hacmine sahip firma olarak karşımıza çıkıyor. Peki kullanıcılar neden Bahsegel  adresini tercih ediyor ? Neden sektörde benzer birçok tv adresi varken Bahsegel en çok tercih edilen tv ? Bunun en temel sebebi sizlerinde bildiği üzere muhtemelen kesintisiz yayın imkanları olmalı. Bahsegel yüksek görüntü kalitesine rağmen kesintisiz ve naklen canlı maç yayınları yapan bir platformdur. Kasma ve donma gibi hiçbir problem ile karşılaşmayacağınız bir ortam sunan Bahsegel tv bu sebeple kullanıcıların da en çok tercih ettiği adres oluyor.

Etiket: bahsegel Tv, bahsegeltv